Rating: 4.8. From 9 votes.
Please wait...

Tobii Türkiye ve EyeTribe Göz Takip Sistemi

Tobii Türkiye de ve dünyada en büyük Göz Takip Sistemi üreticilerinden biridir. Bizde Smarttek yazılım olarak

Eye Navigator Göz takip sistemlerimizde kullandığımız dünyaca ünlü The Eye Tribe sensörü ile engellilerin iletişim problemini çözerek ve sosyalleşmelerine büyük katkı sağlıyoruz.

Tobii Türkiye ve SmartNav Kafa Hareket Takip Sistemi

EyeTribe Göz Takip Sistemi ile ilgili hizmet veren Smarttek Yazılım EyeTribe Göz Takip Türkiye ürünleri üzerine yazılım geliştiriyoruz.

tobii türkiye SmartNav ALS

SmartNav Kamera ALS

Bu sayede ülkemizdeki engellilerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik çözümler üretmekteyiz.
Headnavigator kafa hareket takip sistemimiz, sensor olmadan sadece yazılım çözümlerinde alınan yetersiz sonuçlardan memnun kalmayanların tercih ettiği sistemimizdir.

Daha üst düzey kafa hareket takip teknolojisini temsil eden SmartNav sensörü, stabil kullanımı ile insanlara kaliteli hizmet sunuyor. Bir ürün olarak da olağanüstü çalışmalara imza atıyor.
Güvenlik açısından son derece gelişmiş nitelikteki seçenekler de yine

Dünyaca ünlü SMI Vision ve ASL (Applied Science Laboratories) ve Tobii Türkiye de diğer markalar gibi kaliteyi ve teknoloji ön plana taşımaya devam ediyor.
EyeTribe Türkiye Göz Takibi yine gözle yapılacak kontrol yönünden bilgisayarlar ve insan arasındaki ilişkiyi gerçekten farklı bir noktaya taşımış durumda. Tobii Türkiye de ve dünyada göz takip sistemi üzerine çalışmalar yapan firmadır.

Aynı şekilde Eye Tribe ve Tobii den ayrıca Göz takip sistemleri üzerine ürün geliştiren SMI Vision ve ASL (Applied Science Laboratories) gibi ürün geliştiren firmalar mevcuttur.
Teknolojiden en üst düzeyde verim elde etmek için kullanılan göz takip sistemi, insanların tercih ettiği bir yol ve yöntem olmaya devam ediyor.
Aynı şekilde Tobii Türkiye ve EyeTribe Göz Takip Türkiye’nin avantajları düşünüldüğü zaman, mevcut göz takip teknolojisinin geldiği noktayı ve firmamızın geliştirdiği Eye Tribe Türkiye Göz Takip Sistmi yazılımları ile ülkemizde karşılık görmesi son derece normal.

EyeTribe Göz Takip Türkiye ve Tobii Türkiye EyeX  Göz Takip Sistemleri

Tobii olarak bilinen ve dünyada göz takip sistemi konusundaki en büyüklerden biri olan firmanın Tobii EyeX ürününe de yazılım geliştirdik.
Bunu takip eden Eye Tribe Göz Takip Türkiye de geliştirdiğimiz engellilerin göz hareketi ile bilgisayar kullanmasını sağlayan çözümlerimiz ile fark yaratıyoruz.
Gözünüzde yapacağınız mouse hareketleri ile teknolojik cihazlarında daha verimli kullanımda insanın önünüze çok özel ayrıcalıkları sunmaya devam ediyor.
İleri teknolojiyi temsil eden SmartNav Türkiye, Eye Tribe Türkiye uygulamaları ile engellilerin bilgisayar kullanımına imkân veriyoruz.
Aynı zamanda hem de göz takip anlamındaki çözümler şeklinde destekleyip, hizmetleri ayağınıza getirmeye devam ediyor.
Eye Tracking Türkiye ve Eye Tracking nedir sorularının cevabını makalemizde veriyoruz.
Makalede göz ile bilgisayar takibi ve göz hareketlerinin takip edilmesi ve izlenmesi görebilirsiniz.
Aynı zamanda Göz takip sistemi ve bu sistemlere hizmet veren firmaları ve yapılabilecekler hakkında bilgi ve deneyim sahibi olabilirsiniz.
Tobii nin direk satışını yapmadığımız halde sizleri Eye Tibe , ASL (Applied Science Laboratories), Tobii Türkiye ve SMI Vision hakkında bilgilendirmeye çalışarak,

Göz takip sistemleri makalemizi burada tamamlamış bulunuyoruz. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileği ile …

Rating: 4.8. From 9 votes.
Please wait...

2 Yorum Yapıldı:

Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir