Rating: 3.4/5. From 70 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Akıllı Kart Sistemi ile Yapabilecekleriniz

Akıllı kart Sistemi ile Müşteri kartı,Akıllı Kart Sistemi Puan kart, Yemek kartı, Üye kartı, ,Kantin Kart, Vip kartı, Çipli kart, Yemekhane kartı, Harcama kartı, Sadakat kart, Okul kart, Öğrenci yoklama kartı.
Akıllı Kart: Kart içerisinde çip olan ve akıllı kartın içinde sadakat kart, ön ödeme kartı özelliği, öğrenci kartı, yemekhane kartı, toplu taşıma kartı yada üyelik kartı için gerekli kişisel bilgilerin güvenli bir şekilde yazılabildiği plastik karttır.
Örneğin mağaza, banka, büyük AVM’lerde girişlerde bulunan turnike sistemleri akıllı kart ile çalışır.
Akıllı Kartlar Temaslı ve temassız kart şeklinde iki ana kategoriye ayrılabilir

Akıllı Kart Sistemi ve Akıllı Kartlar

Akıllı Kart Sistemi ve Akıllı Kartlar

Temaslı akıllı kart: Kartın içerisindeki güvenli çipin kartın yüzeyinde olmasıdır.
Bu sayede kart okuyucu, plastik kartın üzerindeki çipe direk temas eder.
Temassız akıllı kart : Kartın içerisindeki güvenli çipin kartın içerisinde gizli olmasıdır.
Yine plastik akıllı kartın içerisindeki bir anten aracılığı ile çipin içerisindeki güvenli bir şekilde bilgiler okunup yazılabilir.
Akıllı Kart Sistemi kurmak için ihtiyacınız olan şeyler şu şekildedir. Akıllı kart okuyucu ve yazıcı, Smarttek bünyesinde yazdığımız yazılım ve çipli kart.
Kart okuyucuyu bilgisayara Ethernet ya da USB girişi üzerinden bağlayarak okuyucuyu tanımlıyoruz.
Bilgisayara kartlı ödeme sistemi yazılımımızı kuruyoruz.
Daha sonra sistemi kullanacak kişilere çipli kartları vererek para yükleme ve harcama gibi işlemler yapılmasına olanak veriyoruz.
Sistem üzerinde yapılan tüm işlemler kayıt altına alındığı için son derece güvenlidir. Geniş bir rapor yelpazesine sahiptir. Uzun yıllar bankacılık ödeme sistemleri konusunda edindiğimiz tecrübelerimizi yansıttığımız Kartlı ödeme sisteminin maliyeti, rakip ürünlere göre
uygun fiyatlı olup, okul ya da hastane kantini, restoran, oyun parkı, otobüs bileti ya da belediye yardım destek hizmetleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.
Kantin gibi işletmelerde aynı zamanda barkod ile stok takibine de imkân vererek çok hızlı çalışan ve izlenebilir bir sisteme sahip oluyorsunuz.
Düşük maliyet ile yüksek katma değer kazanabileceğiniz Smarttek Yazılım Kartlı Ödeme Sistemleri ile kâğıt ve bozuk para alışverişini ortadan kaldırarak işletmenizi büyütmeniz için var gücümüz ile çalışıyoruz.
Kartlı Ödeme Sistemi veya kartlı geçiş sistemi kurdurmak istiyorsanız uygun koşullarda size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
Bilgisayardan bağımsız kartlı ödeme sistemi kurulumu ihtiyacınız olan Eft Pos Terminal Yazılımı çözümü kurdurmak mümkündür.

Akıllı Kart ve Akıllı Kart Sistemi

Akıllı Kart Ödeme Sistemi Rapor Ekranı