Rating: 4.4/5. From 23 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

SmartNav Kamera

Türkiye’deki ALS Hastası İletişim Sistemi Yetkili Bayi Smarttek Yazılım A.Ş.
SmartNav Kamera ALS Hastası İletişim Sistemi; ALS, omurilik yaralanmaları, kas problemleri olan hastalar için ya da diğer özel ihtiyaçları olan insanlar için SmartNav Türkiye HeadNavigator mükemmel bir seçimdir.

SmartNav Kamera ALS

SmartNav Kamerayı 4 AT ile sanal bir klavye sayesinde sadece başınızın hareketinizi kullanarak bilgisayarınızı kontrol edebilir ve kullanabilmektesiniz.
Bir Türk yazılım firması olan Smarttek Yazılım A.Ş. firmamızın SmartNav Kamera Türkiye kafa hareket sistemi ile ALS hastalarının yakın çevresi ile iletişime geçmesini mümkün kılıyoruz.
ALS hastası olan Stephen Hawking nasıl konuşuyor  hiç  merak ettiniz mi?
ALS hastaları SmartNav kamera kafa ile iletişim sistemi sayesinde herhangi bir harekete ihtiyaç duymadan yakınları ile iletişime geçebiliyor, televizyon izleyebiliyor ve Türkçe insan sesi ile iletişime geçebiliyor.
Smarttek Yazılım A.Ş. firmasının Türkiye yetkili bayisi olduğu SmartNav ürünü ve HeadNavigator kafa hareket yazılımında bulunan acil durum arama sistemi sayesinde, herhangi bir durumda sadece bir kaç göz  hareketi yakınları ile iletişime geçerek acil durum uyarısı verebiliyor.
HeadNavigator Kafa hareket yazılımındaki akıllı klavye sistemi ile önceden belirlenmiş kelime gruplarını seçerek yorulmadan dış  çevre ile iletişime geçebilmeyi sağlıyor.
ALS Hastalarında Kafa Hareketi ile İletişim Çözümü Olan HeadNavigator ve SmartNav Türkiye sisteminin özellikleri;

SmartNav Kamera Kafa Hareket Sensörü

 1. İletişim Modülü
 2. Ekran Klavyesi
 3. Sağlık Tuşları
 4. Özel Klavye
 5. Özel Tuş Tanımı
 6. Internet Gezintisi
 7. Video İzleme
 8. Müzik Dinleme
 9. Kitap Okuma
 10. Oyun Oynama
 11. İnternetten TV İzleme
 12. Türkçe İnsan Sesi ile Sesli Konuşma… Vb. gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Engelli bireylerin Yapmak istedikleri birçok şeyi SmartNav kamera kafa hareket sistemine yüklenen özel bir yazılım sayesinde kolaya yapmalarına yardımcı oluyoruz.
Kafa hareket takip sistemimizden ayrıca EyeTribe Türkiye göz takip ürünlerimiz ile bedensel engellilerin hayatlarında fark yaratmaya devam ediyoruz.
Stephen Hawking çevre ile iletişimini bilgisayar ile yapıyor. Özel bir yazılım olan Göz Takibi sistemi ile yakın çevresi ile iletişimini kolay bir şekilde başkalarında bağımsız bir biçimde yapabiliyor.

Ana Sayfaya gitmek için tıklayınız