Rating: 5.0/5. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Selçuk belediyesine yaptığımız Smarttek Sosyal Destek Kart Sistemimiz, 2020 Yılın En İyi Sosyal Altyapı Projesi seçildi.

Sosyal Destek Kart sistemimiz ile ihtiyaç sahiplerine destek verilmesi çok daha pratik bir hale geldi.

Belediyeden bir tuş ile ihtiyaç sahibinin kartına ekmek, para ya da her hangi bir emtia yı yüklemek mümkün. İhtiyaç sahipleri , belediyeden yüklenen ekmek hakkını , anlaşmalı fırınlara verilen POS cihazlarımız üzerinden temassız kartları ve pin kodları ile rahatlıkla alınabilmektedir.

Aynı zamanda geri dönüşüm noktalarına verdiğimiz POS cihazlarımız ile , ihtiyaç sahiplerinin topladıkları geri dönüşüm atıklarını anında paraya çevirerek , anlaşmalı marketlerdeki POS cihazları üzerinden alışveriş yapabilmektedir.

Geri dönüşüm noktalarındaki POS uygulamamız ile getirilen geri dönüşüm atığının türüne ve ağırlığına göre bir hesaplama yapılarak karşılığında ihtiyaç sahibine yüklenecek miktar otomatik olarak belirlenmektedir.

Smarttek Efesim Kart Sistemiz Türkiye’de “UMUT IŞIĞI” haline geldi.

Efes Selçuk Belediyesi Türkiye’de şehirlere iyi hizmetler yapan kişi ve kurumların ödüllendirildiği 2020 Şehir Ödüllerin de Smarttek Efeslim Kart Projesi ile en çok başvuru alan “Umut Işığı” Temalı Planlama Ödülleri Kategorisinde 2020 Yılının “Sosyal Alt Yapı Projesi Ödülü” nü kazandı. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ödülü Şehir Ödülleri Türkiye Direktörü Alper Akın’dan aldı.

SIFIR Atık Sistemimiz ile Sizde Yardım Sever olmak ister misiniz ?

Yardım sever olmak isteyen vatandaşlara belediye tarafından verilen kartlarımız ile yardımseverlerin topladıkları geri dönüşüm atıklarının karşılığında hesaplanan miktarlar , otomatik olarak Havuz hesabına aktarılmaktadır. Havuz hesabına aktarılan bu miktarlar belediyenin kontrolünde başka ihtiyaç sahiplerinin kartlarına yüklenebilmektedir.

Sosyal Destek Kartı Geniş Rapor Olanağı

Belediyenin ihtiyaç duyabileceği bir çok rapor Smarttek Destek Kart Sistemimiz üzerinden kolaylıkla alınabilmektedir. Hangi Marketten , hangi ihtiyaç sahibi ne kadarlık alışveriş yapmış. İhtiyaç sahibi hangi anlaşmalı fırından kaç adet ekmek alın görmek mümkündür.

Rating: 5.0/5. From 6 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Oy Kullanılmamış)
Loading...