Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Türkiye’de gelişen yazılım sektöründe Smarttek Yazılım ülkemizi bu alanda en iyi şekilde temsil etmek için çalışan bir yazılım firmasıdır. Yazılım alanındaki yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimleri ile Smarttek müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Smarttek Yazılım Ne Yapıyor?

Smarttek 2013 yılından itibaren özellikle Kartlı Ödeme Sistemleri ve Engelli Çözümlerine odaklı ürünler üretmektedir. Smarttek ‘in ürettiği Kartlı Ödeme Sistemi, Turnike Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemi vb. gibi çeşitli ürünlerin bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimizin arz ve taleplerine en iyi şekilde karşılık vermeyi hedefliyoruz.

Smarttek , Engelli bireyler için üretilen EyeNavigator Göz Takip Sistemi ve HeadNavigator Kafa Takip Sistemi sayesinde fiziksel veya zihinsel engelli bireylerin hayatlarını daha kolay bir hale getirmeye çalışmaktayız. Hem hastalar hem de yakınları için oldukça önemli bir adım olan bu sistemler tarafımız tarafından ülkemizde üretilerek, hastaların kullanımına sunmaktayız.

Felçli hasta ile iletişim özel ilgi gerektiren bir durumdur ve hastaların kendi isteklerini çevrelerine iletmeleri de maalesef beden hareketlerini sağlayamadıkları için mümkün değildir. EyeNavigator Göz Takip Sistemi ile birlikte bu durum artık bir nebze de olsa ortadan kalkabiliyor. Yetkili bayisi olduğumuz EyeNavigator Göz Takip Sistemi ve SmartNav (Kafa Takip Sistemi) sayesinde artık felçli hastaların hayatları bir nebze daha kolaylaşacak.

Smarttek Yazılım ‘ın Hedefi Nedir?

Smarttek Yazılım olarak bizim hedefimiz, bu teknolojiyi SmartNav Türkiye de alınması mümkün olabilecek bir akıllı cep telefonu fiyatına düşürerek hastalara ulaştırmaktır. Bu sistemi kullanıp memnun kalan hastalar ve sevdiklerinin referansları bizim için oldukça önemlidir. Önceliğimiz felçli hastalar ile iletişim kurabilmek ve bu yolda da ulaşılabilir fiyatlarla hizmet vermektir. Tüm hastaların hayatlarına getirmek için uğraştığımız, hastaların yaşamına büyük bir kolaylık sağlayan bu teknolojinin önemini bir kere daha vurgulamak isteriz. Bu sistem hakkında daha detaylı bilgi almak için Smarttek yani bizimle iletişime geçebilir ve sistem hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz diğer hizmetlerden Kartlı Ödeme Sistemleri ve Fraud Takip Sistemleri konusundaki deneyimlerimiz sayesinde bu hizmetleri en kaliteli şekilde sunuyoruz.

Akılcı, sürekli, etkili şekilde planlanmış yatırımlarla ilerlemek, müşterilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile beraber hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümek, büyüme ile beraber saygın ve dünya standartlarında bir şirket olarak gelişmek Smarttek olarak en büyük hedeflerimizdir. Dünya çapında Bilişim sektöründe ilk 100 şirketin arasına girmek, yabancı ortaklarla ve dünyaya açılmak da gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimizdendir.

Gelecekte meydana getireceğimiz yeni ve büyük projeler için de kendimizi geliştirip büyütmeye ve tıpkı şimdi olduğu gibi özveri ve adanmışlıkla çalışmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmaya, yeni yazılım ve sistemler geliştirmeye, ülkemizdeki yazılım alanının gelişmesine katkı sağlamaya ve birlikte çok daha iyi yarınlara ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (out of 5 üzerinden 1 Ortalama 5,00 , oy kullanımı
Loading...