Rating: 4.6/5. From 7 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Smarttek Yazılım Neler Yapıyor?

Smarttek Yazılım ‘ın geliştirdiği çeşitli Kartlı ödeme sistemleri sayesinde işletmeler için çok geniş kullanım alanlarına hizmetler sunmaktadır. Smarttek ‘in Ürettiği kafa ve göz takip sistemleri sayesinde ALS hastalarının hayatını daha kolay bir hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Sürekli daha iyisini hedefleyen ve müşterilerinin memnuniyetini en ön planda tutan Smarttek Yazılım daha iyi yarınlar için çalışmaktadır. Smarttek Ürettiği her yeni projede kendisini bir adım ileriye götürmek ve müşterilerini memnun etmek için var gücü ile çalışıyor.

Dünya çapında ulusal bir şirket olan Smarttek yurt dışına da hizmet vererek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret etmektedir. Smarttek Ülkemizin bu sektörde gelişmesi ve ülkemizi bu alanda temsil etmek için büyük bir azimle çalışıyor. Smarttek Yatağa bağlı yaşamını devam ettiren hastalar için geliştirdiği projelerde hastaların ve onlara bakanların hayatlarını daha kolay bir hale getirmek için çalışıyor. Birçok büyük firma ile çalışan ve bu firmalar tarafından övgüye layık görülen Smarttek Yazılım alanında en iyisi olmayı hedeflemektedir.

Smarttek Yazılım EyeNavigator Göz Takip Sistemi

EyeNavigator göz takip sistemi, Smarttek ‘in %100 Yerli olarak geliştirdiği özel yazılımlar sayesinde hastalarımızın göz hareketini takip ederek bilgisayarı kullanmalarını sağlamaktadır.

Hastalarımızın gözleri ile yazdıklarını, bilgisayar Türkçe ses ile konuşarak yakınları  ve sevdikleri ile iletişime geçerek internet üzerinden Facebook, Whatsapp şeklinde  Uygulamaları kullanarak sosyalleşmelerini sağlayabiliyorlar. ALS(amiyotrofik lateral skleroz) hastalarında bilgisayar aracılığı ile kontakt,

Smarttek EyeNavigator ‘un kullanıldığı birtakım durumlar şunlardır:

  • Otizm hastalarında kafa hareket sistemi ve göz takip sistemi aracılığı ile iletişim,
  • Serebral palsi hastalarında bilgisayar aracılığı ile yazışma için (Spastik serebral palsi, Atetoid serebral palsi v.B.),
  • Nörolojik büyüme geriliği olan çocuklarda bilgisayar aracılığı ile yazışma için,
  • Tramvatik beyin hasarlarında bilgisayar aracılığı ile kontakt,
  • Rett sendromu hastalarında göz takip sistemi ile çevreleri ile iletişimi için,
  • İnme geçirenlerde göz takip sistemi ile sosyal hayata katılabilmeleri için,
  • Kısmi felçlilerde ve omurilik felçlilerin de bilgisayar aracılığı ile kontakt için,
  • Ağır romatizma hastalarında göz takip sistemi yazışma için kullanılıyor.

 Smarttek Yazılım HeadNavigator Kafa Takip Sistemi

Hastanın kafa hareketini takip ederek bilgisayar kontrolünü sağlamakta olup, ortalama bir PC kullanıcısının yaptığı işlevlerin tümünün hasta tarafından yapılmasını gerçekleştirmektedir.

Ayrıca, sistemimizde yer alan “Türkçe Aktif Sesli İletişim” yazılımı sayesinde çevresi ile zorlanmadan ve sağlıklı bir şekilde iletişime geçebilme imkanına sahip olmaktadır.

Akıllı Kart Sistemleri

Akıllı Kart Sistemi , kart içerisinde çip bulunur. Sadakat kart, ön ödeme kartı özelliği, talebe kartı, yemekhane kartı, toplu taşıma kartı veya üyelik kartı için gerekli şahsi bilgilerin güvenilir bir biçimde yazılabildiği plastik karttır. Örnek olarak mağazalarda, bankalarda, büyük AVM’lerin girişlerinde bulunan turnike sistemleri akıllı kart ile çalışır.
Müşteri Sadakat Kart Sistemi

Sadakart kart aslında para kartıdır.  Bu sayede para üstü alma derdi ortadan kalkmaktadır. Kartın içerisine bir bakiye yüklenir ve süresi belirlenir. Bu süre içerisinde işletmelerde para gibi kullanılabilmektedir. Bir sınırlaması yoktur. Bunun yanı sıra geleceğe dönük alışveriş kuponu olarakta kullanılabilir.

Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel takip sistemi,  çalışanların iş giriş çıkışlarını kontrol edilmesini ve
kayıt altında tutulmasını sağlamaktadır. Bu sayede bordro hazırlanmasında
yapılan hataları en aza indirir. Elde edilen raporlar sayesinde işletmelerin üst yönetimine yol göstererek sağlıklı kararlar alınmasında yardımcı olur.

Rating: 4.6/5. From 7 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Yorum Yapın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (out of 5 üzerinden 1 Ortalama 5,00 , oy kullanımı
Loading...